Gold Rush – graj online

| | 0 Comments

Gold Rush darmowe automaty do gry online

Gorączka złota – recenzja

Ten automat wideo przedstawia staromodną grę przypominającą niektóre elementy stylu gry w stylu nostalgicznym z jedną linią wypłaty i trzema beczkami. Chociaż fabuła oparta jest głównie na środowisku w Kalifornii, które wydarzyło się w XIX wieku, w tym aspekcie gry automat przypomina prostą maszynę do owoców, zawierającą autentyczne elementy bogatych.

Ten automat poświęcony Dzikiemu Zachodowi zawiera trzy beczki z tylko jedną linią wypłaty. Z łatwością zapamiętasz osiem zwycięskich kombinacji. Ustawiony tutaj symbol jest reprezentowany przez złotą patelnię, poszukiwacza złota i torbę pełną złotych sztabek. Ten darmowy automat ma dziczy, które szukają złota. Aby uzupełnić potrzebne kombinacje, mogą zastąpić inne elementy z wyjątkiem odpowiednich symboli rozproszonych. Te symbole dziczy są również wspaniałymi mnożnikami dzikimi, dzięki czemu wszystkie wygrane są pomnożone przez 2x lub 4x za każdym razem, gdy poszukiwacz złota pojawia się w zwycięskiej kombinacji. Ten nietypowy automat będzie szczególnie interesujący dla każdego gracza, który uwielbia klasyczne automaty. Poza tym jej historia nie pozostawi obojętnym gracza, co jest w pełni prawdziwe w przypadku innego automatu wideo Gonzo’s Quest.

Gold Rush – proces gry

Opisany klasyczny darmowy automat zapewnia maksymalną wygraną, która zakłada 400 monet z maksymalnym zakładem 15 $. Pamiętaj, że tabela wypłat przedstawia wiele możliwych wygranych związanych z wygrywającymi kombinacjami. W tym polu możesz postawić trzy monety. Elementem o największym potencjale płatniczym jest przedmiot Złoty. Otrzymanie trzech takich elementów na aktywowanej linii z maksymalnym zakładem doprowadzi cię do wygrania ogromnej wygranej w wysokości 10 000 monet.

Inne przedmioty prezentowane w wolnym gnieździe, charakteryzujące się wartością malejącą, to złote przedmioty, wiśnie, element BAR 7, element BAR 5, pudełko wypełnione złotymi, gładkimi słupkami. Istnieją specjalne wygrane wypłacane w przypadku pojawienia się trzech wiśni lub przedmiotów BAR w dowolnym miejscu na monitorze. Ta stylizowana gra automatowa jest idealna dla wszystkich graczy gotowych na zabawne przygody w poszukiwaniu wzbogacenia i rozrywki na wysokim poziomie!