Icy Wonders – graj online

Darmowe automaty do gry Icy Wonders online

Icy Wonders – recenzja

Icy Wonders to darmowy automat, który sprawia, że ​​odpoczywasz do kręgosłupa, więc przed hazardem włóż coś ciepłego. Prezentowany automat będzie Cię interesował przez wiele dni, ponieważ zawiera dwa losowe jackpoty, które możesz trafić. Są to Mega Cud i Cud. Gdy wypadają losowo, możesz je złapać.

Automat jest wyposażony w pięć beczek i trzydzieści linii wypłat, grę bonusową, dodatkowe spiny. Jeśli będziesz mieć wystarczające umiejętności, aby odblokować opisaną grę na automatach, nagrodą za całe życie będzie Twoja. Gra otworzy Ci cały świat śnieżnej krainy czarów. Zestaw symboli automatu składa się z arktycznych obrazów, takich jak bloki lodu, zimne tło i tradycyjne elementy automatu zamknięte w lodzie, aby zachować autentyczny antarktyczny motyw. Wśród innych postaci poznasz wieloryby, lisy, niedźwiedzie polarne, morsy, husky i inne. Dźwięki mew i fal zakrywają to wszystko, tworząc wrażenie przebywania w prawdziwej lodowatej dziczy.

Icy Wonders – proces gry

Darmowy automat osiąga całkiem dobre wyniki w kategorii stylów, ale co z grą? Automat jest bardzo bogaty w możliwości wygranej. Gracze mogą umieszczać swoje monety na dowolnej z trzydziestu dostępnych linii wypłat. Mogą swobodnie wstawiać do 4 monet na każdej linii wypłaty, których nominał wynosi 1-50 centów. Gracze mogą ubiegać się o opcję obracania beczek lub korzystania z opcji automatycznej, w której oprogramowanie wykonuje wirowania.

Cztery ikony zasługują na szczególną uwagę w tym wolnym automacie: jackpot, symbol wieloznaczny, rozproszenie i bonus. Wild jest reprezentowany w delfinach i zastępuje wszystko w beczkach oprócz scatter, bonusu i jackpota. Zdobycie 5 delfinów w jednej linii daje 7500 monet. Dodatkowe spiny są przyznawane za trafienie co najmniej trzech rozproszonych ikon pokazanych jako Inuici. Trzy pingwiny są w stanie aktywować rundę bonusową. Jeśli graczowi uda się uzyskać obrazy trzech dziewcząt Eskimosów na dowolnej linii wypłaty, otrzyma funkcję darmowego obrotu.

Zabawna szata graficzna i wysoki potencjał wygranej nagradzają tę darmową grę ogromnymi wynikami, która jest raczej przyjemna i sprawia, że ​​pamiętasz inny automat wideo Jack and the Beanstalk.