Jack Hammer 2 – graj online

| | 0 Comments

Jack Hammer 2 ™ darmowe automaty do gry online

Jack Hammer 2 – recenzja

Jack Hammer 2 to niedawno utworzony darmowy automat NetEnt. Ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu przyjemności i nie mniejszego wysokiego odsetka wypłat. Ten automat wideo zawiera 99 linii wypłat, 15 beczek i 3 rzędy. Kolejną zaletą gry jest możliwość korzystania z pożądanego poziomu zakładów z dziesięciu istniejących. Ten automat jest dość hojny pod względem nagród, ponieważ zapewnia ogromną wygraną równą 990 000 monet.

Fabuła tej gry na automatach kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części i przedstawia przygody Jacka, jego próby ucieczki od Dona Craddy’ego i uratowania przed nim cennej Perły. Tak więc zawartość gier ma wiele elementów wspólnych z pierwszą częścią komiksu. Zestaw symboli składa się z różnych zabawnych postaci z tytułowej książki, z których najważniejszymi są przedmioty o wygranych lepkich, symbole dzikie, elementy Jacka Młota i te o swobodnym obrocie.

Jack Hammer – proces gry

Ta gra umożliwia nie tylko różne poziomy obstawiania, ale także różne monety o wartości od 0,50 € do 250 €. Poza tym ten automat wideo może traktować graczy ze specjalną opcją, która pozwoli na poważne wygrane. Jedną z takich funkcji jest Sticky Win, która jest uruchamiana przez trzy darmowe elementy spinowe lub większą ilość. Beczki posiadające zwycięskie kombinacje i inne beczki obracają się ponownie przy większych wygranych. Przedmioty Sticky Win wciąż tworzą nowe wygrane za każdym razem, gdy się pojawią i kończą, gdy ich nie ma.

Symbol Wild jest idealną alternatywą dla wszystkich innych przedmiotów, ale dla elementów o swobodnym spinie przedstawianych jako węgorz elektryczny. Gracze mogą wygrać do dwudziestu dodatkowych spinów, otrzymując 8 węgorzy, 16 spinów w przypadku 7 węgorzy, 13 dla 6 węgorzy i 10 dla pięciu takich elementów. Zaskakujące jest to, że wszystkie zarobki przy dodatkowych obrotach są podwojone. Największym elementem tego automatu wideo jest Jack Hammer jeden, ponieważ pięć takich symboli daje 500 monet na linię wypłaty. Nie wahaj się wypróbować tego komiksowego automatu, który przeniesie Cię do podejrzanych spraw biznesowych i zapewni niesamowitą zabawę, jako kolejny darmowy automat Jackpot 6000.