Jackpot Express – recenzja

| | 0 Comments

Darmowe automaty Jackpot Express. Zagraj online

Ten niedawno uruchomiony automat wideo Microgaming umożliwia jazdę ekspresowym jackpotem i powrót z dużą ilością gotówki. Wygląda na to, że automat jest zgodny z podstawowymi tradycjami hazardowymi, więc nie zobaczysz tutaj żadnych niezwykłych rzeczy ani licznych zwycięskich kombinacji. Mimo to gra zadziwia wysokimi wypłatami i ekscytującą akcją. Podstawą tego automatu są trzy beczki połączone z pięcioma liniami wypłaty. Zestaw symboli obejmuje czerwone siódemki i zwykłe paski. Wyjątkowym symbolem jest dzikie – Gold Truck, tworzy dodatkowe linie wygranych i zwiększa Twój potencjał wygranej.

Ten automat wideo wyposażony jest w atrakcyjne melodie i partyturę muzyczną dopasowaną do jego tematu i stymulującą determinację do ponownego grania. Łącząc tradycyjne cechy gier hazardowych i ogromne nagrody, automat przypomina kolejny darmowy automat Party Time. Opisany automat oferuje płynną akcję i żywe wzornictwo. Poza tym przynosi mnóstwo rozrywki i poważnych nagród pieniężnych. Dzięki temu automatowi możesz cieszyć się bezproblemową rozgrywką, nawet za niewielkie pieniądze.

Jackpot Express – proces gry

Tutaj gracze mają duże szanse na wygraną, ponieważ gra zawiera dziki element Gold Truck, pomagając zebrać niezbędną zwycięską kombinację. Fakt, że liczba zwycięskich kombinacji jest duża i zastosowano więcej linii wypłat, będzie dla ciebie korzystny. Golden Truck ma ogromny potencjał wypłat. Gdy uda Ci się zebrać trzy ikony na aktywowanej linii, otrzymasz wypłaty w wysokości 1000, 1500, 2000 lub nawet 2500, 5000 monet. Wielkość nagrody ustalana jest w zależności od liczby monet postawionych przez gracza. Maksymalny jackpot jest uzyskiwany za wylądowanie trzech dzikich elementów na piątej linii.

Następna nagroda w wysokości 2500 monet obejmuje trzy złote ciężarówki na czwartej linii. Trzeci, czwarty i piąty jackpot są wypłacane graczom na wypadek, gdyby trzy złote ciężarówki pojawiły się na trzeciej, drugiej i pierwszej linii. Tutaj nominał monet wynosi 0,25–5,00 $. Tak więc szanse na zdobycie ogromnych nagród w tak prostym automacie są większe, niż mogłoby się to wydawać.