Lucky 8 Line – graj online

| | 0 Comments

Lucky 8 Line darmowe automaty do gry online

Lucky 8 Line – recenzja

Jest to najnowszy wymyślony darmowy automat NetEnt posiadający dziewięć obracających się beczek z ośmioma liniami wypłaty. Maksymalna wygrana tutaj wynosi 64 000 monet i jest otrzymywana w przypadku wykręcenia dziewięciu „szczęśliwych” symboli.

Podobnie jak inne automaty tego producenta, ta gra charakteryzuje się opcją autoodtwarzania i możliwością najwyższej umiejętności. Pierwsza funkcja pozwala graczom przestać obracać beczki i generować nowe zwycięskie kombinacje. Druga opcja służy do wcześniejszego ustalania obrotów wykonanych przez samą maszynę. Gracze po prostu dokonują szybkiego wyboru monety i numeru linii do obstawiania i wybierają liczbę obrotów, która zostanie rozegrana automatycznie. Będąc klasycznym automatem, zawiera raczej prosty zestaw symboli, takich jak melon, winogrono, pomarańcza, wiśnia, batony i inne. Poza tym jest bogaty w specjalne przedmioty, takie jak rozproszone używane do zwiększania zarobków graczy. Automat wideo zyskał dużą popularność dzięki prostym zasadom, atrakcyjnemu i kolorowemu designowi oraz przyjemnym symbolom. Poza tym gracze mogą personalizować dźwięk i inne ustawienia. Te zalety zostały przedstawione w innym darmowym automacie Lucky Angler.

Lucky 8 Line – proces gry

Ten automat ma ustalone nominały monet od 0,10 lub 0,20. Gracze mogą postawić 8 monet na linię zakładu. Zatem minimalne zakłady potrzebne do pokrycia 8 linii wynoszą 0,80, a maksymalne 12,80. Aby zmaksymalizować wygrane, gracze powinni postawić 8 monet na wszystkie linie. Ta gra jest bogata w zwycięskie kombinacje, więc wytrwali gracze z pewnością zostaną nagrodzeni.

Przedmiot „Lucky Seven” jest rozproszonym elementem tego miejsca. Gracze, którzy trafią 2-9 takich symboli, otrzymują nagrody za tabelę wypłat, a ich wygrane są dodawane do zarobków linii wypłaty. Jeśli chodzi o jackpota, jest wypłacany za wyświetlenie dziewięciu Siedmiu przedmiotów na aktywnej linii wygranej. Przyciski maksymalny zakład, pojedynczy zakład, czyste zakłady, obrót, wszystkie linie są bardzo pomocne w zmianie stylu obstawiania. Rozgrywka w tym wolnym automacie jest nieskończenie niesamowita, dlatego okazała się szczęśliwa dla większości graczy. Wypróbuj ten automat wideo, aby się upewnić!