Lucky Angler – graj online

| | 0 Comments

Lucky Angler ™ darmowe automaty do gry online

Lucky Angler – recenzja

Jest to 15-baryłkowy darmowy automat z opcjami obejmującymi wygrane w obu kierunkach (zwycięskie kombinacje na liniach wypłat są przyznawane od prawej do lewej, nie tylko od lewej do prawej), dodatkowe spiny, wygrana z jackpotem w wysokości 102 $, 750 i lepkie dziczy. Atrakcyjność automatu polega na jego nieustannych animacjach pojawiających się podczas całego procesu gry. Beczki tutaj zostały zaprojektowane w taki sposób, aby prezentowały podwodne środowisko i zamarznięte jezioro. Animacje prezentowane na lepkich dzikach to przyciągające wzrok innowacje, które można znaleźć wyłącznie w tym darmowym automacie. Kiedy lepki dziki kończy się, symbole wygrywającej linii zakładu są animowane tak, jakby ryby zostały zaczepione. Następnie przedmiot zamarza w kostce lodu i przyczepia się do beczek.

Zwykła gra zapewnia graczom wirowanie w słońcu, natomiast w trybie swobodnego wirowania tło zmienia się na światło księżyca. Dzięki wszystkim ekscytującym animacjom gracze z pewnością będą się dobrze bawić przy każdym obrocie beczek.

Lucky Angler – proces gry

Gracze z pewnością zauważą lepkie dzikie zwierzęta w tym automacie wideo. Te magiczne przedmioty pojawiają się wyłącznie na drugiej i czwartej beczce (w głównej grze). Ten fakt oznacza pozostawienie miejsca na kolejny obrót, jeśli pojawi się w zwycięskiej kombinacji. Mówiąc o trybie swobodnego wirowania, zawiera również lepkie symbole wild, które mogą pojawić się również na trzeciej beczce. W tej rundzie gra lepka dzika istota w środku beczki. Oprócz wspomnianej różnicy tryb ten jest odtwarzany jako zwykły, z wyjątkiem tego, że jest bezpłatny. Trzy lub więcej rozproszonych elementów może uruchamiać bonusowe spiny. To, co sprawia, że ​​automat jest przyjemny, to możliwość ponownego uruchomienia do dwudziestu darmowych gier.

Ten automat cieszy się dużą popularnością dzięki obu kierunkom płatności na aktywnych liniach, które są w stanie podwoić twoje zarobki w ramach danego obrotu. Emocje związane z dużymi pieniędzmi oraz imponująca nagroda główna sprawiają, że ta gra jest wspaniała i nieodparta. W aspekcie gry ten automat wideo ma wiele wspólnych funkcji z innym bezpłatnym automatem Magic Love.