Piggy Riches – graj online

Darmowe automaty Piggy Riches ™ graj online

Piggy Riches – recenzja

NetEnt przedstawił raczej zabawny automat do gier, który jest idealną rozrywką dla graczy o wysokich walorach i graczy preferujących automaty o tematyce farmowej. Tutaj świnie mogą przynieść ci torby pełne gotówki lub cennej biżuterii. Producent wykorzystał oryginalny pomysł na ten darmowy automat, który staje się niezwykle przyjemny, z bardzo imponującą nagrodą w wysokości 30000 $ jako jackpot.

Wygląd tego bezpłatnego automatu jest bardzo optymistyczny i kolorowy, ponieważ ta maszyna ma błyszczące złote beczki i znaczniki w kształcie dolara. Ten wspaniały rytualny wygląd daje graczom wskazówkę, że automat wideo zapewnia niezwykle duże wygrane. Ta urocza gra to konwencjonalny automat z pięcioma lufami i piętnastoma liniami wypłat, sporą ilością elementów specjalnych, takich jak symbole dziczy i rozproszone. Jackpot tutaj może osiągnąć 360 000 monet, więc te małe świnki z pewnością uczynią cię wyjątkowo bogatym. Jest to bardzo niezwykły projekt i motyw, ten automat wideo gwarantuje mnóstwo szczęśliwych chwil i imponujących nagród, podobnie jak kolejna gra automatowa Pirates Gold.

Piggy Riches – proces gry

Zakres licytacji tego małego, ale wspaniałego darmowego automatu wynosi od jednego do pięćdziesięciu centów. Możesz wygrać na dowolnej linii. Mówiąc o możliwych wygranych, gracze mogą zostać nagrodzeni sumą do 30000 dolarów.

Opisany darmowy automat oferuje specjalne opcje, takie jak rozproszone elementy i dzikie. Pan Świnka jest tutaj dziki, funkcjonuje jako wygodny zamiennik wszystkich przedmiotów. Jeśli masz szczęście i masz trzy takie elementy, zostanie dla ciebie uruchomiona dodatkowa runda obrotu. Ta runda może przynieść graczom do 28 dodatkowych obrotów, a ich zarobki zostaną pomnożone przez sześć. Dzięki tym dodatkowym obrotom w przypadku wygranej w rundzie otrzymujesz nagrodę równą wartości monety pomnożonej przez osiemnaście. Posiadający świetny wygląd, zabawne postacie i specjalne elementy, doskonałą charakterystykę wypłat, ten automat może sprawić, że każdy gracz gra na nim „świnką”, za nagrody, które przyznaje podczas gry. Nic dziwnego, że przy tak wielu nagrodach do wygrania każdy gracz może być przez pewien czas bogatym „świnką”.